ERR-i arhiivis sisalduvate materjalide autoriõigused kuuluvad ERR-ile või on ERR-il luba nende kasutamiseks. Materjalide kopeerimine, muutmine, levitamine, üldsusele suunamine nt sotsiaalmeedias, blogides või veebikanalites on ERR-i loata keelatud! Isiklikul mitteärilisel otstarbel on lubatud arhiivikirje lingi jagamine.

ENSV: Leda ja luik

Saada link

Sarja pealkiri: ENSV
Osa nr.: 84
Kestus: 00:28:11
Indeks: 2016-002814-0084
Režissöör: Piirsoo Marko
Faili nimi: 2016-002814-0084_0001_XHD_ENSV_LEDA-JA-LUIK.mxf
Esmaeeter : 12.01.2017
Kategooria: Lavastuslik → komöödiasari
Püsiviide: vajuta siia
00:00:00 Tiiter: juuli, 1988
00:00:06 ARHIIV: Paavo (TIIT SUKK) magab diivanil. Kaire (MAIKEN SCHMIDT) tõmbab kardinad eest ja küsib, mis toimub. Laual tühjad napsupudelid.
00:00:10 Kaire kirub mehi
00:00:12 Paavo ütleb, et arvas, et Kaire ei taha teda enam mõnda aega näha
00:00:16 Mai (KAIA SKOBLOV) ütleb Kairele, et nad löövad oma seljad sirgu, et kaua nad lasevad meestel endale pähe istuda
00:00:20 Kaire hüüab ukse vahelt Paavole vihaselt: ela hästi! ja lahkub
00:00:21 Paavo hüüab Kairet.
00:00:22 Kaire ronib redelile ja kukub sellet diskorile (MAREK JÜRGENSON) sülle. Flirdib temaga natuke. Kaire ja diskor tantisvad. Mai hoogustab teda.
00:00:43 Mai peol kaelakuti koos noormehega. Mai avastab kardinate vahel põrandal magava Kaire ja ütleb seda noormehele. Mai lahkub noormehega miilustades saalist
00:01:15 Saatepea
00:01:48 Tiiter: LXXXIV osa, Leda ja luik
00:01:55 ARHIIV: Kaire (MAIKEN SCHMIDT) ärkab, näeb enda juures kontsakingi ja pudelit ja küsib, mis kell on. Mai (KAIA SKOBLOV) haigutab ja ütleb, et pool kümme. Kaire imestab, miks Mai seal on ja küsib, kas Mai mäletab midagi. Mai ütleb, et eriti ei mäleta. Kairel pea kohutavalt valutab.
00:02:24 Kaire hoiab peast kinni. Maile hakkab midagi meenuma ja räägivb, et oli väsinud ja saatis oma ilueedi minema, aga diskor oli ju Kairega. kaire tunneb huvi, kas midagi juhtus. Mai räägib mõistujuttu. Kaire saab asjast ainult ühtmoodi aru. Mai lubab, et kõik, mis seal toimus, jääb sinna kardina taha.
00:03:06 Kaire ütleb nutuselt, et see ei ole võimalik. Mai ütleb rahulikult, et Paavo on selle täiesti ära teeninud ja Kaire oli seda väärt. Kaire kirub, et kas ta on väärt seda, et ta midagi ei mäleta või et ta ei mäleta, mis ta enne väärt oli.
00:03:22 Mai kohendab kleiti ja ütleb, et piparmündiliks on väga salakaval jook ja Kaire lohutagu ennast sellega, et diskor oli täielik kompu. Mai vabandab, et ta peab korraks ära käima
00:03:44 Tiiter: august, 1988
00:03:49 Illar (RAIVO E. TAMM) tuleb baari ja leiab ees peojäägid - pudelid, suitsevad sigaretid jms. Illar arutleb, kas Ats on seal enne sulgemist veel mingi erapeo korraldanud. Illar vaatab suitsevaid konisid ja ütleb, et niimoodi võib baari maha põletada. Illar on vihane.
00:04:26 Vahekõll
00:04:32 Kaire (MAIKEN SHMIDT) istub kohvikulaua taga ja miatseb napsu. Tuleb Mai (KAIA SKOBLOV), keda nähes Kaire rõõmustab ja kallistab teda. Mai küsib, mis mureks. Kaire hoiab peast kinni ja ütleb, et ei tea, mida teha. Mai lohutab, et mis seal ikka, võtavad väikesed "vanakesed" ja... Kaire tunnistab, et tal on ikka see diskoasi meele peal ja see, et Paavot selle diskoriga pettis, kui ta üldse tegi seda.
00:05:05 Mai tunneb hetkeks kahjurõõmu, aga siis püüab Kairet lohutada ja ütleb, et tema ka armastab oma Kestast. Kaire tunnistab, et on kolm nädalat ainult selle peale mõelnud ja arvab, et äkki ta peaks selle diskori üles otsima. Mai saab pahaseke ja küsib, kas Kaiure on peast segi, et kui tema pole Kairet seni üles otsinud, siis järelikult on ta selle ammu unustanud.
00:05:27 Kaire ägestub ja ütleb, et tema ei ole mingisugune üheöösuhe, kes lihtsalt niisama unustatakse. Mai arvab, et Kairel pole vaja minna ennast diskorile meelde tuletama, nii võib ta diskoripoisi jälle kihevile ajada ja kui juhtumisi on Kaire Paavoga ja ilmub välja "tema" ning poetab äkki mingi vihje. Kaire arvab, et Mail on kindlasti õigus. Mai kinntab, et tal on õigus ja Kaire on puhta nahaga pääsenud ja tema suu on lukus.
00:05:55 Kaire kurdab, et tema peab ju selle teadmisega edasi elama ja mis veel hullem - teadmatusega, et mida ta üldse päriselt siis tegi. Mai lohutab ja ütleb: me saame hakkama. Kaire ütleb, et vähemalt pole Mai see, kes libastus. Mai hakkab selle peale naerma.
00:06:13 Ats (MAIT MALMSTEN) tuleb baari. Illar (RAIVO E. TAMM) on leti taga ja küsib vihaselt, et kuhu kaob nende naps. Ats vastab, et klientide suhu. Illar küsib, miks Ats enda järelt ära ei koristanud. Ats ütleb, et kui tema lahkus, oli kõik korras. Illar ütleb, et ärgu ajagu jama ja lisab, et teab, et Ats on hetkel deprekas. Ats küsib naeratades, kus kohas. Illar ütleb, et seal, kus tema on juba korduvalt olnud - depressioonis, vaadaku, milline ta välja näeb, karva kasvanud nagu mingi ahv, peletab kõik kliendid nende baarist minema.
00:06:43 Ats ütleb pahaselt, et mingu Illar ka teab kuhu, ta pole seal kunagi olnud ja keegi poel kunagu kutsunud ka. Habet kasvatab viha pärast, enne ära ei aja kui poliitiline olukord muutub, Kui neid Siberisse viiakse, siis tal seal habemega lihtsalt soojem. Illar kirub, et siis on küll kõik pe..es. Ats küsib, mis mõttes. Illar ütleb, et tema kube aimab halba. Illar ütleb, et tal on selline tunne, nagu üks hea sõber ütleks: Illar, tule siia, ma teen sulle munapiiksu! Ats ei saa aru, millest Illar räägib. Illar ütleb, et las ta jääda.
00:07:24 Vana Volvo kihutab teel. Kestutis (VEIKKO TÄÄR) on roolis, kõrvalistmel räägib õllepudeliga Paavo (TIIT SUKK) Kestutisele, et selle, mis Kaunases juhtus, peab ta Kairele üles tunnistama. Kestutis küsib, kas ta on loll peast. Paavo arvab, et see pole Kaire suhtes aus. Kestutis ütleb, et leedu tüdrukutega olid ainult väiksed musid ja kallid, purjus peaga ja midagi muud ju Paavo ei teinud. Kestutis küsib, et ei teinud ju. Paavo rüüpab õllepudelist ja küsib, et kuidas Kestutis nii külma kõhuga saab olla, ise pettis veel selle punapeaga Maid.
00:07:58 Kestutis ütleb, et ei petnud. Paavo ütleb, et võõra naisega magamine on petmine. Kestutis ütleb, et see ei olnud võõras naine, see oli vana pruut Audru, ta oli temaga maganud enna kui Mai Kellukest magatas. Tehniliselt ta pettis Maiga hoopis teda. Paavo arutleb, et kas Mai ka niimoodi arvab. Kestutis ütleb, et Mai ei pea teadma. Paavo on kindel, et tema peab Kairele ütlema.
00:08:30 Kestutis jätab auto seisma ja ütleb Paavole, et kui Paavo räägib oma Kairele, siis Kaire küsib, kus ilus poiss Kestutis samal ajal oli, kas luges raamatut. Kestutis ähvardab Paavot, et kui tema räägib Kairele ja päästab oma naha, siis Kaire räägib tema Maile ja temal seda pole vaja. Paavo küsib, et mida ta siis ütleb. Kestutis ütleb vihaselt, et Paavo hoiab oma luku suus (suu lukus) ja ostab šokolaadi ja lilled ning viib linna pidusse. Paavo lonksab mõtlikult õlut.
00:09:04 Vana Volvo sõidab metsavaheteel ära
00:09:12 Illar (RAIVO E. TAMM) loeb raha (vene rublad käes), äkki tundub talle, et keegi on laoruumis ja suitsetab seal. Illar paneb raha ruttu karpi, võtab pooliku viinapudeli löögivalmilt kätte ja hiilib tagaruumi. Illar seisab kardinate ees viinapudel püsti käes ja tunneb, et juba käsi väsib ära, vahetab kätt ning kuulatab, kustutab baaris valguse ja karjatab: "No nii, nüüd oled sa mul peos! Tule välja kui mees oled. Ma kuulsin küll, kuradi varganägu! Mis sa meie napsude kallal oled?
00:10:37 Illar kuuleb tagaruumist pudelite klirinat ja kiikab sisse. Pimedas ruumis paistab hõõguv sigarett, mille peale Illar tõmbab hirmust pea tagasi. Illar tormab pudeli vehkides tagaruumi ja karjub. Toimub rüselemine. Keegi palub tal lõpetada ja ütleb, et see olen mina. Illar ei saa aru, kes mina.
00:11:03 Vahekõll
00:11:07 Kaire (MAIKEN SCHMIDT) tuleb majast välja. Maja ees autos on Paavo (TIIT SUKK), kes signaali laseb. Kaire märkab teda ja suundub tema poole. Paavo tuleb autost välja ja tervitab teda rõõmsalt. Paavo oli vaadanud, et kas on ikk Kaire või on keegi teine. Kaire naeratab malbelt. Paavo ütleb, et ta tuli emale külla. Kaire teab, et Sirje on ju komandeeringus. Paavo ütleb, et see läks tal meelest. Kaire ütleb, et kui Paavo rohkem kodus oleks, siis ta ju teaks. Paavo naeratab totralt.
00:11:39 Paavo tunnistab, et tegelikult tuli ta hoopis Kaire juurde. Kaire imestab, et miks tema juurde, et kas keegi on surnud. Paavo küsib, kes on surnud. Kaire ütleb, et ei tea. Paavo hakkab naerma ja ütleb, et ega Kaire seda talle väga lihtsaks ei tee. Paavo ütleb, et tal on väga kahju, et nad viimasel ajal teineteisest eemaldunud on, et kui ta Kestasega Leedust tuli, siis ta mõtles Kaire peale ja otsustas, et nende Leedu reisidega on nüüd kõik, vähemalt mõneks ajaks.
00:12:09 Kaire kuulab ja ütleb jah. Paavo seletab, et vanasti oli kõik hästi, aga Kestas käis oma äridega peale ja nii ta siin kõik unarusse jättiski. Paavo palub vabandust. Kaire palub, et Paavo edasi räägiks. Paavo ütleb, et ta ei saanud aru, et Leedus suure raha taga ajamine ja Kestasega võidu viina joomine on täiesti mõttetu, samal ajal kui Eesti nii ilus tüdruk nagu Kaire üksi nukrutseb. Kaire ütleb, et seda ta tegi jah.
00:12:45 Paavo avab autoukse ja võtab sealt roosid ja šokolaadi ning küsib, kas Kaire saab talle andestada. Kaire on sõnatu ja tänab viisakalt. Paavo lubab, et ei jäta Kairet enam üksi, vähemalt nii pikaks ajaks. Äri ajab ta edasi, aga mõistuse piires ja kaotatud aega hakkavad nad kohe tagasi tegema. Paavo teeb ettepaneku välja minna. Kaire on nõus ja küsib, kuhu. Paavo ütleb, et Tombis on disko ja teeb ettepaneku end segaseks tantsida. Kaire ütleb kiiresti, ei.
00:13:30 Kaire räägib, et diskole poel vaja minna ja teeb ettepaneku kinno minna. Paavole meeldib see mõte. Kaire ütleb, et nad läheksid kohe. Kaire palub midagi ilusat, mitte tulistamist ja tagaajamist. Paavo avab Kairele autoukse ja lubab midagi ilusat. Paavo istub rooli.
00:14:00 Ats (MAIT MALMSTEN) loeb raha ja laulab muusikaga kaasa. Tuleb Illar (RAIVO E. TAMM) ja küsib, kuida läheb. Ats ütleb, et si..ti, tal on tõesti tunne, et vargad on hakanud käima, sest öösel on baarist napsu kaduma läinud. Illar ütleb, et korgid tuleb kõvemini peale keerata, muidu aurab ära. Ats räägib, et tal on tunne, et seal on keegi ööbinud, hommikul oli kõik paksult konivingu täis. Pealegi see polnud üldse päris õige koniving üldsegi. See oli selline rohusegu. Illar ütleb, et ärgu kujutagu ette.
00:14:41 Ats räägib, et keegi oli 3-liitrise kurgipurgi kaane pealt kartulisalatit söönud, makinupud olid rasvased. Illar naerab. Ats küsib, miks on kempuspott ajalehtedest umbes. Illar räägib, et neil oli eile väike kräu. Ats küsib, kellega. Illar ütleb, et iseendaga ja tunnistab, et tal pole Hellega just kõige patremad ajad. Ats saaba aru, aga küsib, mis Illar siis teda süüdistab ja küsib, kelle siis praegu deprekas on, tema igatahes mitte. Ats jutustab, et hommikul ruumi tuulutades ta lausa laulis ja naeris kuni lõunani välja, ei tea, millest see tuli, tegelikult oleks ta pidanud hoopis vihane olema.
00:15:23 Illar ütleb, et mees on hakanud jälle puru tõmbama. Ats küsib, mida. Illar parandab ja küsib, kas puruks ei olnud midagi. Ats ütleb, et õnneks ei olnud midagi. Illar lubab Atsil koju minna ja lubab konjakid omast taskust kinni maksta. Äkki heliseb telefon ja Illar haarab toru enne Atsi. Illar sisistab telefonitorru, et too ei tuleks praegu sinna, Nimetab teda meheks. Ats küsib seletust. Illar valetab, et neil on rollimängud, et Helle tahab end aeg-ajalt tugevama poolena tunda ja Illar on siis õrnem pool.
00:16:09 Ats võtab leti alt midagi ja ütleb, et nüüd saab ta aru ja siis kujutab ta end luigena ette. Illar ütleb, et hakaku ta juba astuma. Ats näitab pilti ja ütleb, et see on päris pikantne pilt - lind alat naise otsas, selliste asjade eest pannakse kinni. Illar põrnitseb pilti.
00:16:22 Kaire ja Paavo vaatavad draamafilmi, kus mees ja naine omavahel sõnelevad. Kaire (MAIKEN SCHMIDT) mõtleb, miks nad pidid seda filmi vaatama tulema, lõppeks see ometi ära. Kaire mõtiskleb, et ega Paavo ometi midagi ei kahtlusta. Paavo (TIIT SUKK) mõtiskleb, et pidi just see film täna olema, ükskõik mis film, aga mitte see, see ajab Kairele lollid mõtted pähe.
00:17:08 kino "Sõprus" välispl küljelt. Paavo ja Kaire tulevad kinost välja ja siirduvad auto juurde. Paavo küsib, kuidas meeldis. Kaire ütleb, et polnud suurem asi. Paavo on nõus. Kaire arvab, et teinekord võivad nad midagi muud vaatama minna. Paavo lisab, et laskmist ja tagaajamist. Kaire on nõus ja istub autosse.
00:17:41 Illar (RAIVO E. TAMM) ütleb Ellarile, et maailm on vahepeal muutunud, et neil on perestroika, aga ei tea kuidas neil seal Rummus on. Illari vend Ellar (RAIVO E. TAMM) ilmub kardinate vahele ja küsib tigedalt, mis kuradi Rummu, vangla nimi on ikka Murru. Ellar istub leti äärde ja paneb Priima sigareti ette, kirub perestroikat. Ellar ütleb, et neil käivad ja ajalehed, isegi tsoonis. Illar uurib, kuidas vend väljas hakkama mõtleb saada. Ellar arvab, et hakkab kunstnikuks, hakkab kammidest noapäid tegema.
00:18:38 Illar sellest tahtiski rääkida, näitab luige ja naisega pilti ning küsib, mis asi see on ja ütleb, et see on puhas porno. Ellar võtab pildi ja ütleb, et see on kunst "Leda ja luik" ja lisab, et ta tundis seal karjääris luikedest puudust ja arvab, et Illar võiks neid oma baaris müüma hakata, klientidest ei tohiks ju puudust olla
00:19:08 Illar teeb nägusid ja ei tea, kuidas vennale seda ütelda, aga ütleb, et mingu tagasi sinna, kus tal on hea. Mingu andku ennast vabatahtlikult üles. Ellar ütleb vihaselt, et kui ta poleks Illar, vaid Allar, siis ta teeks talle munapiiksu ja lubab, et tema sinna tagasi ei lähe. Gorba andis talle amnestia. Illar on õnnetu ja ei tea, mis vennaga peale hakata
00:19:36 Vahekõll
00:19:41 Kaire (MAIKEN SCHMIDT) jutustab Maile, milline piin oli kinos istuda ja kuidas ta tuli mõttele, et äkki peaks ta Paavole kõik ise üles tunnistama. Mai (KAIA SKOBLOV) ütleb kindlalt, et ei, kindlasti mitte, see on nende ühine saladus ja selleks jäägugi. Kaire küsib, kuidas Mail Kestasega on. Mai lonksab napsu ja räägib, et sõimas Kestutise ringi tuulutamise pärast igaks juhuks läbi ja tagasiulatuvalt ka, kindlasti mitte ilma põhjuseta. Mai uurib, mis kinos edasi sai.
00:20:08 Kaire räägib, et nad tulid kinost välja. Mai tahab teada, mis filmis sai, kas nad leppisid ära. Kaire arvab, et vist jah. Mai pole rahul ja ütleb, et elus see küll nii lihtsalt ei käi.
00:20:22 Vahekõll
00:20:25 Illar (RAIVO E. TAMM) tuleb baari ja leiab eest vend Ellari (RAIVO E.TAMM) ja kirub, et ta on ikka veel seal. Ellar ütleb, et tal pole kuskile mujale minna ning haukab saia. Illar nutab, et Ellar ei saa ju sinna elama jääda, mingu mamma juurde. Ellar saadab Illari kuradile ja ütleb, et ei lähe elu sees mamma juurde. Illar paneb muusika kinni ja ütleb vennale, et neil käivad mendid seal iga päev, seal käivad Ellari endised fraierid, Üks ment on isegi püsiklient.
00:21:06 Ellar ütleb, et ärgu valetagu, selliseid "sukasid" pole küll olemas. Illar hoiatab lihase venna poolestm, et see ment läheb purjus peaga väga ohtlikuks ja vihkab kõiki platnoisid. Illar ütleb, et tema asi on Ellarit hoiatada. Ellar ütleb, et Illari asi on teda üleval pidada. Illar ütleb, et tema on vihje andnud.
00:21:32 Paavo (TIIT SUKK) teatab Kestutisele, et tema enam Leetu ei tule ja küsib, kuidas Kestutisel Maiga olukord on. Kestutis (VEIKKO TÄÄR) räägib, et Mai peseb tema pead väga roppude sõnadega. Paavo küsib hirmuga, kas Kestutis rääkis talle. Kestutis rahustab Paavot, et ei rääkinud, see, mis Leedus oli, see on nende saladus. Paavo uurib, miks Mai talle peapesu tegi. Kestutis räägib, et tema Kellukene sõimab teda profülaktika mõttes.
00:22:01 Paavo küsib Kestutiselt, kas nad Maiga saavad ühes väikeses ruumis pikka aega koos viibida. Kestutis ütleb, et nad eile sõitsid koos liftis. Paavo ütleb, et see on väga hea ja lisab, et nädalavahetusel on Rock Summer ja tahab, et Kestutis ja Mai hakkaksid seal träna müüma. Kestutis uurib festivali kohta ja kiidab, et talle väga meeldib rockmuusika ja džässmuusika, räägib, mis muusika talle meeldib. Paavo kuulab ja ütleb, et siis on hästi ja lubab lasta teha suure partii Summeri märkidest ja klepsudest ja nad hakkavad neid ka müüma. Kes ikka aru saab, mis on pärais ja mis on järele tehtud.
00:22:54 Kestutis uurib, kuidas Paavol Kairega läheb. Paavo ütleb, et nibin-nabin, aga arvab, et Kaire aimab midagi. Paavo arvab, et Summeril saab kõik korda.
00:23:02 Vahekõll: Rock Summer / ENSV
00:23:12 Paavo (TIIT SUKK) ütleb, et eelmisel päeval sai auto palju lähemale panna, nüüd on hullumaja. Kaire (MAIKEN SCHMIDT) arvab, et see peldiku variant on ka täiesti normaljok. Paavo lukustab autouksed ja ütleb, et peaasi, et nad Eppu Normaaliks kohale jõuavad. Paavo ja Kaire tulevad tualetist. Äkki lendavad Paavole kaela leedu keelt kõnelevad tüdrukud. Paavo selgitab (vene k. tlgsubt-), et nad ajavad teda kellegagi segamini. Kaire vaatab kõrval, mis toimub ja siis lahkub.
00:23:47 Paavo hüüab Kairele järele, et ta seletab, mis toimub
00:23:53 Vahekõll: Rock Summer
00:23:57 Ellar (RAIVO E. TAMM) istub leti ees. Tuleb Jüri (ARGO AADLI), kes palub Illarilt 100 grammi "Valget kurge" ja raamatu peale, nagu nad kokku leppisid. Illar ulatab Jüril konjakiklaasi. Jüri piidleb kõrvalolevat meest ja vaatab siis Illari poole.
00:24:24 Jürile meenub kohtumine baaris, kus oli nö 2 Illarit (ARHIIV)
00:24:57 Jüri vaatab Ellarit ja lööb siis talle kumminuiaga pähe. Ellar kukub maha. Jüri ütleb Illarile, et nagu nad kokku leppisid, et kui küsima hakatakse, siis räägivad nad sama juttu, et tuli militsionäärile kallale, Tänab, et Illar abi eest oli ja nõuab edaspidi baaris vaba arvet. Jüri lubab, et see mees läheb kinni, see on siililegi selge, aga see on talle endale kasulik. Jüri tõstab klaasi ja ütleb: terviseks. Jüri küsib, kas Illaril on neiljas vend veel.
00:25:27 Vahekõll: Rock Summer
00:25:35 Kaire (MAIKEN SCHMIDT) koputab müügiputkale, kus Mai ja Kestutis träna müüvad, Mai (KAIA SKOBLOV) tuleb ukse peale ja küsib pahaselt, et mis on, tal on järjekord luugi taga. Kaire teatab, et Paavo jäi talle vahele. Mai küsib, millega. Kaire räägib ahastusega, et mingid leedu tüdrukud langesid talle just kaela ja ütlesid, et kas ta ei mäleta neid, ilus, armas eesti poiss, ilusa autoga. Mai ütleb, et just sellepärast ta sõimabki alati igaks juhuks näo täis kui ta Leedust tagasi tuleb. Kaire ütleb veel, et üks tüdruk oli öelnud, et üks tüdruk on Kestase vana pruut. Mai on üllatunud ja muutuub tõsiseks. Mai ütleb, et väga hea, vähemalt pole uus pruut. Kaire ütleb, et ta isegi ei tea, mis Paavo seal Leedus tegi. Mai soovitab Kairel Paavole igaks juhuks vastu kõrvu virutada, mehed sellist reageeringut ootavadki kui nad vahele jäävad. Mai ütleb, et tal on järjekord ja tõmbab ukse kinni. Kaire virutab putkale jalaga.
00:26:29 sumomaadleja kostüümis artist tuleb lavale, laulab
00:26:40 Miilits Jüri (ARGO AADLI) on rahvasummas ja vaatab ammulisui lavale
00:26:47 ARHIIV: sumomaadleja kostüümis artist laval, Rock Summeri publik lauluväljakul
00:27:05 Jüri hüüab rahvasummas Sillet ja Pillet, lisab: Eesti saab vabaks! Ime, peata Lasnamäe! Rock Summeri public
00:27:16 Jüri (ARGO AADLI) ärkab oma voodis suure ehmatusega ja ütleb: Lasnamäe!
00:27:30 Lõputiitrid
00:28:01 (c) Thors Productions
00:28:06 ETV ident, (c) Eesti Rahvusringhääling
00:28:10 Saate lõpp.
Faili nimi: 2016-002814-0084_0001_XHD_ENSV_LEDA-JA-LUIK.mxf
Indeks: 2016-002814-0084
Kestus: 00:28:11
Registreerimise kuupäev: 27.12.2016
Registreerimise aeg*: 2016-12-27 18:17:08
Videoanalüüsi olek: Completed

Lisa oma arvamus

Arvamuse lisamiseks logi palun sisse Id-kaardi, Mobiil-id või parooliga.
Kommentaare laetakse, oota hetk..

Tellimiseks pead sisse logima

Logi sisse