ERR-i arhiivis sisalduvate materjalide autoriõigused kuuluvad ERR-ile või on ERR-il luba nende kasutamiseks. Materjalide kopeerimine, muutmine, levitamine, üldsusele suunamine nt sotsiaalmeedias, blogides või veebikanalites on ERR-i loata keelatud! Isiklikul mitteärilisel otstarbel on lubatud arhiivikirje lingi jagamine.

ENSV: Kuldsete kätega mees

Saada link

Media

Sarja pealkiri: ENSV
Osa nr.: 96
Kestus: 00:28:17
Indeks: 2017-002814-0096
Režissöör: Piirsoo Marko
Esmaeeter : 11.01.2018
Kategooria: Lavastuslik → komöödiasari
Püsiviide: vajuta siia
00:00:00 Tiiter: September, 1989
00:00:05 Ats (MAIT MALMSTEN) saeb köögi laua peal midagi. Tuleb Pille (LIISA PULK) ja soovib jõudu saekaatrimeestele. Ats ehmatab, ronib laualt maha ja ütleb pahaselt, et niimoodi ei tohi ehmatada, niimoodi võib sõrme kaotada. Pille ütleb, et on näha, et ema on jälle komandeeringus ja uurib, mida Ats teeb. Ats ütleb, et see on esialgu saladus.
00:00:33 Ats vehib saega Pille suunas ja küsib, kas ta ei peaks hoopis Põlvas olema, et teistele oma omandatud oskusi jagada. Pille teatab, et praegu pole suunamine enam nii kohustuslik, et sellest ei oleks võimalik loobuda. Ats ütleb, et Pille pidi saama kõigi mugavustega korteri. Pille ütleb, et ta ei kavatse mingi korteri pärast ennast kuhugi kolkasse matta, et eluaeg traktoristidele valssi ja lüpsjatele aeroobikat õpetada.
00:00:55 Ats vehib jälle saega ja ütleb, et Tallinnas ei anna keegi Pillele tasuta korterit. Ja pealegi neil vabu tube pole. Pille arvab, et oleks küll, kui Paavo lõpuks ometi oma elu peale läheks ja küsib, kas Paavo on kodus. Ats arvab, et vist on.
00:01:05 Ats ütleb, et ta peab vist ikka ära rääkima, mida ta seal teeb. Pille küsib, mida ta teeb. Ats tunnistab, et teeb SATi taldrikut, puust esialgu. Pille kehitab õlgu.
00:01:28 Saatepea
00:02:02 Tiiter: XCV osa, Kuldsete kätega mees
00:02:06 Paavo (TIIT SUKK) loeb diivanil selili ajalehte Maarja. Äkki tuleb Pille (LIISA PULK), mille peale Paavo ajalehe ruttu kokku voldib, ära peidab ja ennast diivanilt istuma ajab. Pille küsib, mis Paavo nii punane on. Paavool pole midagi tarka öelda, on kohmetu ja siis ütleb, et ta vaatas, kuidas tuba suuremaks teha. Paavo küsib pahaselt, kas Pille seal karup...s ei peaks olema. Pille ütleb, et ta jääb Tallinna ja lisab, et ega see karu-Põlva rajoon jänes ei ole, mis eest ära jookseb.
00:02:37 Paavo ütleb pahaselt, et Pille on loll kui ta sinna tööle ei lähe, sest ta saaks riigilt täietsi tasuta 2-toalise kõigi mugavustega korteri. Pille parandab, et 3-toalise. Pille vaatab Paavo toas ringi ja ütleb, et talle üksi piisaks sellest Tallinna uberikust ka. Paavo küsib, mis siis saab kui tuleb üks "klemm", siis jääb ühesest väheks, usaldagu oma vanemat venda. Pille imetsab, kuidas raha- ja naistemees Paavo saab üldse sellel lahtikäival diivanil. Paavo seletab värvikalt, kui diivani lahti teed, siis hoiad seina poole, ühe käe siia ja teise sinna. Pille ei taha rohkem kuulda.
00:03:21 Pille ütleb, et kui tema oleks Kaire, põgeneks ta eismesel võimaluse sealt minema. Paavo saab aru, mida Pille silmas peab (ise topib samal ajal Maarjat tagataskusse), et ta tahab Tallinnasse jääda ja Paavo ja Kaire sealt välja koliksid. Pille kallistab oma venda ja ütleb, et ta teadis, et Paavo saab temast aru. Paavo ütleb, et muidugi ta saab, mis ei tähenda, et ta Pillega nõus oleks. Pille küsib, miks see tuba ei võiks talle jääda, sest Paavol on ju küllalt raha. Pillele oleks suureks abiks kui ta saaks nii kaua kodus elada kuni ta endale töö leiab.
00:03:54 Paavo ütleb, et Pille on kogu elu tema asju endale tahtnud, kui nad eelmises majas ühes toas elasid, siis Pile tahtis teda sealt välja süüa. Pille ütleb, et Paavo lihtsalt ei julge omaette elama minna, siis peaks ta ise kõige eest vastutama. Pille lahkub. Paavo hakkab uuesti ajalehte vaatama. Pille tuleb tagasi tuppa. Paavo küsib pahaselt, mis on jälle.
00:04:16 Pille ütleb, et Paavo on täiskasvanud inimene ja läheb sealt majast varem või hiljem nagunii. Pille palub, et Paavo tuleks oma nooremale õele vastu tuleks. Paavo vehin ajaleht Maarjaga. Pille imestab, et ta loeb Maarjat, endal pruut olemas. Paavo viskab lehe käest ja ütleb ei ja lisab, et see on Atsi oma,. tema padja alt leidis Pille Lahkub.
00:04:35 Ats (MAIT MALMSTEN) ehitab puidust SATi taldrikut. Kestutis (VEIKKO TÄÄR) uurib, mida ta teeb. Ats ütleb, et teeb SATi-taldrikut. Kestutis imestab, kuidas see on salatitaldrik. Ats selgitab, et hakkab sellega telekat vaatama. Kestutis ei taipa, kuidas televisioon kausis on. Ats selgitab, mis asi on SATi taldrik ja mida sellega vaadata saab. Kestutis teab RTL-i, PRO-7-t jt kanaleid. Kestutis teab ka mis "peened filmid" sealt tulevad. Ats ütleb, et ega ta sellpärast taldriku ehita, ta tahab Eurosporti vaadata. Kestutis ütleb, olgu-olgu Eurosport, aga pärast kutsub "peeneid filme" ka vaatama. Ats ütleb häbelikult naerdes, et mine tea. Kestutis arvab, et Ats kutsub Kestutise ka neid filme vaatama. Ats pahandab, et mida Kestutis sellega nüüd mõtleb.
00:05:30 Kestutis ütleb, et tal on Atsile väike ärijutt. Ats ärritub ja ütleb, et ta pole Kestutisele mingi Paavo. Kestutis ütleb, et ta ei tahago Paavot, sest Paavo teeb ta paljaks. Kestutis selgitab, et Eestis on ajakiri Maarja, aga Leedus tahaksid ka inimesed seda lugeda. Ats uurib, kuidas tema sinna puutub. Kestutisel on Atsile ettepanek, et ta panesk ajakirja kokku, aga Kestutis tõlgib selle leedu keelde. Ats ei ta, kuidas ta sellise labasusega hakkab tegelema ja kuidas teised sellesse suhtuksid. Kestutis lubab, et keegi ei saa midagi teada, Atsi nime pole kuskil, aga väike ots "tilgub". Ats ei mõika. Kestutis selgitab, et protsendid ja lisab, et see äri on kullaauk.
00:06:40 Ats on ebalev ja arvab, et see on ikka natuke kahtlane, Kestutis ütleb nördinult, et tema arvas, et Atsile on raha kallis ja naised ka ning hakkab minema. Ats peatab teda ja näitab, et tal on Smena kapiotsas. Kestutis küsib, mis see on. Ats selgitab, et fotoaparaat. Kestutis ütleb, et pilte pole vaja, Ats peab ainult originaalteksti kirjutama. Ats muheleb ja küsib, kas ta mõtleb, et need on natuke "sellised jutud". Kestutis ütleb, et Atsil on kirev elu ja palju sekeldusi. Kestutis lubab paari päeva pärast tulla. Ats palub, et ta koju ei tuileks, vaid tuleks baari. Kestutis soovitab Atsil kl 2 öösel inspratiooni koguda.
00:07:41 Vahekõll
00:07:45 Kaire (MAIKEN SCHMIDT) ja Pille (LIISA PULK) võtavad istet kohvikus, joovad jäätisekokteili. Kaire uurib, mis see tähtis asi oli, millepärast Pille ta kohvikusse kutsus. Pille ei tea, kuidas seda öelda ja küsib siis ettevaatlikult, kas Kaire ei ole Paavoga mõelnud omaette kuhugi avaramale pinnale kolida. Kaire ahhetab ja ütleb, et korduvalt, aga Paavo ei taha mingit vahepeatust enne kui nad oma isiklikku majja kolivad. Kaire küsib, miks Pille sellepärast muretseb. Pille ütleb, et tal pole nii palju nutsu kui Paavol ja ta ei lähe Põlvasse ning ta tahaks väga koju tagasi tulla, seniks kuni ta jalad alla saab.
00:08:40 Kaire küsib, kas Pille tõesti ei lähe Põlvasse. Pille kinnitab, et ei lähe ja ta oleks väga tänulik kui Kaire saaks Paavot natukene mõjutada. Kaire on tänulik ja ütleb, et jääb Pillele selle eest võlgu. Pille palub, et Kaire Paavol ei räägiks, ta palus sellest rääkida. Kaire on nõus.
00:09:02 Paavo (TIIT SUKK) loeb selili diivanil ajalehte "Eesti Ekspress". Tuleb Kestutis (VEIKKO TÄÄR), kes küsib, kuidas käbarad käivad. Paavo räägib, et oleks pidanud hakkama oma ajalehte välja andma. Kestutis arvab, et küll jõuab, sest eestlased loevad väga palju. Paavo ütleb, et tema pole mingi Luige sabas lonkija, vaid on teenäitaja ning lisab, et kohe tuleb "Äripäev" välja, mis oleks täpselt tema teema.
00:10:01 Kestutis räägib, et tal on sama rida ja vihjab, et Paavol on palju tuttavaid, aga tal oleks vaja palju "pappi" ja paberit huvitava nali jaoks. Paavo ei saa aru. Kestutis parandab, et žurnaali jaoks. Paavo uurib, kas Kestutis tahab oma ajakirja välja anda. Kestutis ütleb, et jah, Leedus, aga paberit ei ole. Paavo küsib, mida Kestutis üldse ajakirjandusest teab. Kestutis ütleb, ee see on huvitavam kui see (näitab "Eesti Ekspress" käes) ja Leedus on selle koha peal auk. Paavo tahab teada, millest Kestutis räägib. Kestutis ütleb, et see on tema bisnes.
00:11:05 Paavo ütleb, et ta ei tahagi Kestutise äriga tegemist teha ja lisab, et tal on Kairega kokkulepe, et ta hoiab sellest liiduvabariigist nüüd natuke eemale. Kestutis tahabki seda ise teha, aga Paavo hangib talle paberit. Paavo tahab siiski Kestutise ideest kuulda. Kestutis küsib paberi kohta. Paavo lubab kindlasti vist. Kestutis valgustab, et ta plaanib teha Leedu versiooni ajakirjast "Maarja", kuigi Leedu on katoliiklik, aga mehi ikka huvitab see "tiira-taara". Paavo hakkab südamest naerma, aga siis aimab ta head äri. Paavo mõtleb, aga siis meenub tall lubadus Kairele. Kestutis lubab, et Kaire ei saa sellest teada ja küsib, kas Paavo paberit hangiks. Paavo lubab hankida, aga ütleb, et see on natuke kallim.
00:12:34 Paavo uurib, mida Mai sellest asjast arvab. Kestutis ütles, et tema Maikelluke ise sünnitas selle idee, tema paneb raha kasvama. Paavo arvab, et Kestutis ja Mai on imelikud. Kestutis nii ei arva.
00:12:53 Vahekõll
00:12:58 Hämar tuba. Paavo (TIIT SUKK) ja Kaire (MAIKEN SHMIDT) magavad. Kaire vähkreb, Paavo pobiseb läbu une, et nii ei saa magada. Kaire ütleb, et tal on kitsas. Paavo liigub seina poole. Kaire ahmib õhku ja ütleb, et umbne on ka. Paavo soovitab akna lahti teha. Kaire küsib, mida ta siis talvel teeb. Paavo ütleb, et paneb akna kinni. Kaire arutleb, et võibolla nad peaksid otsima endale oma korteri, nii kaua kuni oma maja saavad. Paavo imestab uniselt, et Kaire praegu mõtleb sellele. Kaire ütleb, te mõtleb kogu aeg sellistele asjadele, et neil oleks oma kodu, kus nad saaksid rahulikult olla.
00:13:50 Paavo küsib, kas Kairel on tema emaga mingi "kamm". Kaire ütleb, et ei ole, teda häirib see diivan, kunagi ei tea, millal see kokku kukub või on koridori kuulda... Paavo hakkab taipama.
00:14:15 Kaire (MAIKEN SCHMIDT) ja Pille (LIISA PULK) on kohvikus. Kaire räägib Pillele, kuidas ta püüdis Paavot mõjutada uut korterit otsima ja kirus vana diivanit. Pille küsib, miks ta pidi sellest diivanist rääkima. Kaire imestab, miks Pille sellest üldse rääkis. Pille tunnistab, et otsis põhjust, miks Paavo peaks sealt välja kolima. Kaire tegi sama, aga Paavo nägi teda läbi ja küsis, kas Pille rääkis sellest rääkida. Kaire ütleb, et ajas tagasi, aga rääkis ka, et kui Pille seda tuba endale ei saa, siis peab ta minema Põlvasse neid lehmi treenima ja tema jääb heast tantsijast ilma. Aga Paavo oli öelnud, et tema ei lase ennast manipuleerida.
00:14:52 Pille lubab Paavole sõja kuulutada. Kaire kinnitab, et ta toetab Pillet. Kaire küsib, ega Pille päriselt Põlvasse koli. Pille ütleb, et selle ähvarduse mõtles Kaire välja
00:15:08 Ats (MAIT MALMSTEN) saeb, et teha SATi taldrikut. Paavo (TIIT SUKK) küsib, miks te seda ei osta, tal ju raha on. Paavo ütleb, et pann üksi ei näita midagi, juhet on ka vaja ning lidab, et Ats ajas talle ka isu peale ja lubab ka SATi taldriku osta.
00:15:49 Vahekõll
00:15:53 Baarileti taga Ats (MAIT MALMSTEN) tunnistab Kestutisele, et tema erootilised kogemused ei ole päris see, mida vaja oleks, aga lubab temaga raudlset ühes pundis olla. Kestutis (VEIKKO TÄÄR) ütleb, et rohkem fantaasiat on vaja. Ats teab, ta isegi proovis, aga pole kindel ja ei oska neid sõnu kasutada nii nagu peaks. Kestutis saab pahaseks ja küsib, mis ta siis teeb, tal on seda väga vaja. Ats lubab, et ta võib horoskoope kirjutada, erootilisi. Samuti lubab ta nalju kirjutada. Või siis karikatuure teha ja näitab, mida eile oli joonistanud. Kestutis läheb tagumisse ruumi vaatama ja imestab.
00:16:47 Baari tuleb Pille (LIISA PULK). Tagaruumis kostub Kestutise kiitus Atsile, et tema ikka oskab joonistada. Kestutis lubas selle ajakirja panna, aga küsib, mis see mr Otto on. Ats ütleb, et see on allkiri. Pille vaatab läbi kardinate napis riietuses naise joonistust. Ats selgitab, et teda nooruses kutsuti niimoodi. Kestutis arvab, et Mr Otto müüb terve Leedu täis, nüüd nad hakkav trükkima ja Paavo hangib neile paberit. Ats imestab, sest Kestutis oli lubanud, et äri jääb nende vahele. Kestutis kinnitab, et jääbki, ainult paberit hangib Paavo. Ats räägib, et Paavo lubas ise SATi panni osta. Kestutis kordab. Samal ajal Pille kogemata kolistab nõudega ja mehed avastavad ta baarileti ees seismas.
00:17:47 Kestutis tervitab Pillet rõõmsalt. Ats tuleb ka baarileti taha ja imestab, et Pille seal on ja luiskab, et Kestutis tuli tema juurde vaatama uut mikrolainahju, sest ta ei ole sellist asja varem näinud, aga nüüd ta hakkabki minema. Mehed vahetavad pilke. Kestutis kiidab ahju ja valetab veel midagi ning lahkub.
00:18:25 Ats küsib, kas Pille soovib midagi hamba alla ja ütleb, et selle riistaga läheb kähku. Pille ei soovi. Ats ütleb, et baaris on tegelikult sanitaarpäev. Mait ja Illar tahtsid minna Tartusse vaatama neiu Eva show'd ning selgitab, et ta on maotaltsutaja. Ats räägib, et Illaril hakkas hoopis karbuss jupsima ja küsib siis, mida Pille tahtis. Pille teatab, et Paavo ei taha oma toast välja kolida. Ats ütleb, et selline see Paavo on. Pille palub, et ehk Ats räägib Paavoga. Ats uurib, millest ta peaks Paavoga rääkima. Pille ütleb, et Paavol oleks aeg omaette kolida ja tuba talle jätta. Paavo pole kindel, et Paavo teda kuulda võtab.
00:19:14 Pille ütleb, et Ats võib olla väga veenev kui tal seda väga vaja on. Ats on meelitatud, aga arutleb, kas praegu on õige olukord. Pille ütleb, et on küll ja ema võibolla ei taha teada kui suur kunstnik hr Otto on. Atsile jõuab kohale ja küsib, kui palju Pilel kuulis ja nimetab seda väljapressimiseks ning poleks seda Pillest uskunud. Pille tunnistab, et poleks seda ise ka endast uskunud. Pille ütleb, et puhta südametunnistusega inimeselt ei saa ju midagi välja pressida. Ats ütleb, et Pille hindab tema võimeid üle ja Paavo ei pruugi nõusse jääda. Pille lubab midagi välja mõelda, Atsi asi on üles näidata head tahet
00:20:12 Ats (MAIT MALMSTEN) ja Kestutis (VEIKKO TÄÄR) istuvad üle laua, suitsetavad ja põrnitsevad teineteist. Kestutis küisb, mida nad nüüd teevad. Ats ütleb, et seal ei ole midagi kahelda. Pillel on kõik teada. Kui ta seda asja ära ei klaari, siis ta kaebab Sirjele ja nende ühine plaan lendab tuksi , Kestutisel on sama palju kaotada kui tal. Kestutis küsib, miks tema peab rääkima. Ats ütleb, et Paavo ei tohi teada saada, et tema on asjaga seotud. Ats küsib, kui palju on Paavo tal nahka üle kõrvade tõmmanud. Nüüd on tal võimalus tagasi teha.
00:20:15 Paavo (TIIT SUKK) on kõrvaklapid peas diivanil ja mängib õhukitarri. Kestutis (VEIKKO TÄÄR) hüüab teda ukse pealt ja astub sisse. Paavo ehmatab. Kestutis küsib, kas Paavol on natuke aega. Paavo ütleb, et paberiga on korras. Kestutis räägib, et on viimasel ajal palju tööd teinud ja kohe tuleb number välja. Paavo küsib, miks ta seda talle räägib. Kestutis tahab Paavo arvamust. Paavo arvab, et küll Kestutis saab sellest isegi aru. Kestutis hakkab Paavole näitama ajakirja kavandeid. Paavo küsib pahaselt, mida ta teeb.
00:20:48 Kestutis vannub ja ütleb, et rääkida Ats oskab. Ats teab. Kestutis küsib, kas Paavo on oma toas. Ats ütleb, et on. Kestutis küsib Pille kohta. Ats ürtleb, et ta on ootel. Kestutis kustustab sigareti tuhatoosi ja lubab asja ära teha.
00:22:06 Äkki ilmub uksele Pille (LIISA PULK), kes näeb piltide hunnikut Paavo diivanil. Paavo pahandab, et Pille kunagi ei koputa ja selgitab, et need on Kestutise annaalid. Pille uurib pilte. Paavo kinnitab, et tal ei ole nendega pistmist. Kestutis ütleb, et need on kõik tema annaalid, Paavo ainult vaatab. Paavo ajab kõik tagasi. Kestutis ajab udu ja ütleb, et neil pole midagi rääkida. Kestutis soovib ilusat päeva ja lahkub. Pille küsib, kas ta läheb välja ja koputab või nad võivad kohe rääkida. Paavo ütleb, et ta nii kui nii kunagi ei koputa, nii et hakaku rääkima.
00:22:59 Pille küsib, kas Paavo kolib Kairega omaette elama. Paavo küsib, miks Pille arvab, et ta praegu meelt muudab. Pille arvab, et ehk näeb Paavo seda realistlikult, nemad saavad seda endale lubada. Pille ütleb, et tal oleks seda tuba väga vaja. Paavo ütleb, et Pille mõtles väga valesti. Pille arutleb, et mida küll Kaire mõtleks, kui ta saaks teada, et ta jälle Kestutisega Leedus äri ajab. Paavo raiub vihaselt, et ta ei aja Kestutisega mingit äri. Pille ütleb, et see, mida ta nägi, paistis küll teistmoodi. Paavo selgitab, et hankis talle paberit, aga ei teadnud mille jaoks. Pille küsib, kas Paavo ise ka usub, mida räägib. Paavo kinnitab, et usub. Pille küsib, ei tea kas Kaire usuks Paavot või teda, eriti arvestades Paavo viimaseid Leedu seiklusi
00:23:44 Paavo ütleb, et tal pole Leeduga enam mingit pistmist. Pille küsib, kas Paavo tahab riskida, sest ta võib Kairele muid Paavo saladusi rääkida. Paavo küsib, milliseid neist. Pille ütleb, just-just ja läheb ukse poole. Paavo peatab ta ja ütleb, et Pille ei ole mingeid saladusi. Pille ütleb, et seda arvab Paavo ja lahkub. Paavole jõuab kohale ja ta kirub Kestutist.
00:24:10 Televiisorist tuleb saade "Töötuba", kus saatejuht Kalju Kivi räägib poistele saagidest. Ats (MAIT MALSMTEN) vaatab saadet jalad laua peal. Tuleb Pille (LIISA PULK), kes teatab rõõmsalt, et on kindel, et see asi on nüüd korda aetud. Ats soovib õnne. Pille küsib, miks Ats mossitab ja küsib, kas ta ei olegi rõõmus, et ta on tagasi kodus. Ats ütleb, et natuke veel ja ta oleks saanud tasuta SATi antenni, aga nüüd peab hakkama ise ehitama ja küsib, kes selle valmis teeb. Pille innustab, et küll ta saab hakkama ja kiidab, et Ats on kuldsete kätega. Ats imestab, et Pille läks sellise avantpüüri peale, üks väljapressimine teise otsa - kõigepealt oma kasuisalt, siis oma lihaselt vennalt. Pille ütleb, et ta poleks ka uskunud, et tema ontlik kasuisa sellise äriga tegelema hakkab. Ats ütleb, et tema asi ei ole inimeste üle kohtu mõista ja ütleb Pillele: tubli tüdruk! Ats küsib, kas nad on nüüd tasa, ega ta emale ei räägi. Pille ütleb, et nad vaatavad seda asja.
00:25:48 Hämar tuba. Paavo (TIIT SUKK) ja Kaire (MAIKEN SCHMIDT) magavad. Paavo vähkreb ja ei saa und, siis äratab Kairet. Kaire ütleb, et ta peab homma vara tõusma. Paavo ütleb, et tal on kitsas ja umbne on ka. Kaire soovitab akna avada. Paavo küsib, mis ta talvel teeb. Kaire ütleb, et paneb akna kinni. Paavo räägib, et nad võiskid ikkagi oma elamise muretseda. Kaire on hetkega ärkvel ja kuulab. Paavo räägib, et seal on tõesti kitsas, diivan ragiseb ja kostab läbi ning tal hakkas Pilelst ka kahju, ta on selline saamatu. Et las Pille elab siis emaga kuni omale mõne "klemmi" leiab. Kaire rõõmustab ja ütleb, et teadis, et Paavol on hea süda ja annab talle musi. Paavo küsib, kas on. Kaire ütleb, et ta võib enda üle uhke olla ja küsib, kas Paavo läheb neile uut korterit otsima, homme. Paavo lubab minna. Kaire kummardub Paavo kohale ja leiab siis diivani kõrval Kestutise ajakirja kavandi. Kaire küsib, mis see on ja paneb tule põlema. Paavo ütleb, et see ei ole midagi ja tõmbab Kaire enda poole.
00:27:35 Lõputiitrid
00:28:06 (c) Thors Production
00:28:11 ETV ident, (c) Eesti Rahvusringhääling
00:28:17 Saate lõpp.
Faili nimi: 2017-002814-0096_0001_XHD_ENSV_KULDSETE-KATEGA-MEES.mxf
Indeks: 2017-002814-0096
Kestus: 00:28:17
Registreerimise kuupäev: 27.12.2017
Registreerimise aeg*: 2017-12-27 21:13:33
Videoanalüüsi olek: COMPLETED

Lisa oma arvamus

Arvamuse lisamiseks logi palun sisse Id-kaardi, Mobiil-id või parooliga.
Kommentaare laetakse, oota hetk..

Tellimiseks pead sisse logima

Logi sisse