Viljandi folk

 • Viljandi folk: Muu maailma muusika 00:18:58

  Viljandi folk: Muu maailma muusika (30.08.2005)

  Viljandi pärimusmuusikafestivali tõmbenumbriks on suurema osa eestlaste jaoks värvikad ning eksootilised väliskülalised. Mismoodi ja kuidas tõlgendavad oma rahvamuusikat mõned tänavuse suve esinejad? Autor-saatejuht Sofia Joons, režissöör Ülle Õun, toimetaja Piret Suurväli, produtsent Margit Ossipova.

  Loe lähemalt

 • Viljandi folk: Segastiilid pärimusmuusikas 00:19:52

  Viljandi folk: Segastiilid pärimusmuusikas (31.08.2005)

  Viljandi pärimusmuusikafestivalil ei kuule sugugi vaid ehedat rahvamuusikat. Pigem on ülekaalus kõikvõimalikud muusikastiilide “kokteilid”. Kui maitsev tulemus on, sõltub tegijate oskusest ning stiilitunnetusest...

  Loe lähemalt

 • Viljandi folk: Eesti oma muusikastiil 00:19:59

  Viljandi folk: Eesti oma muusikastiil (29.08.2005)

  Viljandi pärimusmuusikafestivalil on palju esinejaid paljudest maadest. Oma muusika on ometi see, mis kogu festivalile näo ja värvi annab. Milline on meie oma muusika, kuidas seda ära tunda? Autor-saatejuht Sofia Joons, režissöör Ülle Õun, toimetaja Piret Suurväli, produtsent Margit Ossipova.

  Loe lähemalt

 • Viljandi folk: Rahva tants 00:19:55

  Viljandi folk: Rahva tants (02.09.2005)

  Viljandi pärimusmuusikafestivalil on tants pillimänguga pea lahutamatult seotud. Rõõmustav on see, et üha enam on näha ka nn vanu tantsustiile. Autor-saatejuht Sofia Joons, režissöör Ülle Õun, toimetaja Piret Suurväli, produtsent Margit Ossipova.

  Loe lähemalt

 • Viljandi folk: Vana pilli taassünd 00:19:36

  Viljandi folk: Vana pilli taassünd (01.09.2005)

  Viljandi pärimusmuusikafestivalil näeb ja kuuleb pille, mis mõni aeg tagasi olid vaid muuseumieksponaadiks. Samas on meil praegu kasutusel pille, mida – oskajate pillimeistrite puudumisel – ootab kardetavasti niisamuti vaid arhiiv ja muuseum...

  Loe lähemalt