Samost ja Sildam

 • SAMOST JA SILDAM 00:51:09

  SAMOST JA SILDAM (09.12.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: kas Urmas Reinsalu kiri välisminister Sven Mikserile tõmbab valitsuskriisi ränderaamistiku pinnalt taas käima?; pensioni esimese samba arvutusvalemi muutmine staaži ja palga suhte alusel; pressisõber ja -vaenlane; Eesti Meedia uus juhatuse esimees ja Eesti meedia seis ning reklaamiturg Facebooki ja Google'i surve all; prokurör Steven-Hristo Evestuse lahkumine ning mis saab edasi Edgar Savisaare kohtuasjast?

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:50:58

  SAMOST JA SILDAM (02.12.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: Eesti ja Euroopa Liidu reaktsioonid Venemaa uuele agressioonile Ukrainas; ränderaamistiku arutelu riigikogus; rüselus Lossi platsil (EKRE, Indrek Tarand, SDE); Eesti Päevalehe mõjukate edetabel; järjekordne katuserahade jagamise voor riigieelarve vastuvõtmise eel.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:50:30

  SAMOST JA SILDAM (16.12.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: Isamaa ja SDE värskelt kinnitatud täisvalimisnimekirjad ja programmid; kavandatav raha päritolu pöördtõendamiskohustus; erakondade toetus detsembris, ränderaamistiku kriisi võitjad ja kaotajad; riigieelarve ja Tallinna linna eelarve; Abhaasia eestlased said paariks aastaks kodakondsuse tagasi, aga see ei ole püsiv lahendus.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:52:08

  SAMOST JA SILDAM (28.10.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: Ametnike värskelt valminud hea tava kingituste ja soodustuste osas; Laine Randjärve juhtumi põhjal avaliku sektori sihtasutuste juhtmisest ning tippjuhtide palkamisest; erakondade valimisloosungite analüüs; Riigireformi SA esimene pakett ettepanekuid parlamendi, valimiste ja omavalitsuste osas; mida Eesti ja Euroopa seisukohast tähendab USA otsus lahkuda 1987...

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:51:27

  SAMOST JA SILDAM (25.11.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: uus sisemininister on Katri Raik; valitsuskriis ja prognoos ränderaamistiku aruteluks riigikogus; värske erakondade toetusuuring (suured muutused seoses Eesti 200 lisandumisega); kavandatavad muudatused liiklusseaduses; Tüli Saaremaa Laevakompanii omanike ja võlausaldajate vahel.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:48:47

  SAMOST JA SILDAM (14.10.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: vähemusvalitsus (Tiina Kangro lahkus Isamaa fraktsioonist); valimiseelne pingekolmnurk toetusküsitlustes juhtivate Keskerakonna, Reformierakonna ja EKRE vahel; kasvav kütusehind - kas nüüd tekib riigikogus kellelgi soov muuta aktsiise?; eestlaste esoteerikasõltuvuse põhjused; justiitsministeerium võttis tagasi kava salastada süüdistatavate andmed.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:51:37

  SAMOST JA SILDAM (04.11.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: Riigireformi sihtasutuse ettepanekud valitsuse liikmete ja riigiametnike arvu vähendamiseks; Eesti Kontserdi rahalised raskused ja audit, mis näitas tegevuses valitsenud korralagedust; järelehüüe NO99-le; Isamaa ettepanek II samba reformimiseks; Eesti 200 on nüüd erakond.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:51:04

  SAMOST JA SILDAM (21.10.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: Ettevõtjate riigireformi sihtasutuse ettepanekud hakkavad valmis saama; ETV sari "Pank" kui Eesti uue iseseisvusaja kangelaseepos; kaks aastat Jüri Ratase valitsust / erakondade reitingud; abipolitseinikele täiendavate õiguste andmisest; postkontorite sulgemisest.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM 00:51:14

  SAMOST JA SILDAM (07.10.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Anvar Samost ja Toomas Sildam. Teemad: Läti seimi valimised; nn katuserahade küsimus - kas sel aastal on kuidagi teisiti ja kuidas hinnata Eesti 200 kriitikat?; Marika Korolevi pretsedenti loov kohtuasi anonüümsete laimajate vastu; EKRE majandusprogrammist ja Isamaa II pensionisamba kaotamise valimislubadusest.

  Loe lähemalt

 • SAMOST JA SILDAM. Huko Aaspõllu ja Toomas Sildam 00:51:12

  SAMOST JA SILDAM. Huko Aaspõllu ja Toomas Sildam (18.11.2018)

  Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Toomas Sildam ja Huko Aaspõllu. Teemad: ÜRO ränderaamistik ja sellest tulenenud valitsuskriis Eestis; Isamaa erakonna väga madal toetusprotsent.

  Loe lähemalt

Kokku: 32 | Näitan: 1-10 | Näita kõiki